Piggy Riches Megaways - Hrát automat od společnosti Red Tiger

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu Piggy Riches Megaways

Piggy Riches Megaways se vzhledem řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou zvířata. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí. Symbol Scatter 3x v hracím poli znamená 3-mi násobek výše vaší sázky a ještě také přinese 10x volné zatočení. Výši výhry můžete ještě navýšit a to otočkou zdarma, která přichází po každé výhře. 117649 výherních linií na šesti válcích a sedmi hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2 až do 40 Kč.

Piggy Riches Megaways Informace o hře
Výrobce Red Tiger
Typ Výherní automat
Výherní linie 117649
Počet válců 6
Počet řad 7
RTP 91 - 96 %
Min. sázka 2 Kč
Max. sázkat 40 Kč
Max. výhra 400 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Zvířata
Speciální vlastnosti Freespiny, Respiny, Wild, Scatter, Automatická hra

Hra a ovládání výherního automatu Piggy Riches Megaways

Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Piggy Riches Megaways také díky symbolům Wild a Scatter. Piggy Riches Megaways, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 40 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Výherních možností na online výherním automatu Piggy Riches Megaways je celkem 117649 a to na šesti válcích a sedmi herních řadách.

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    Sazka Hry

    50.000 Kč na první vklad, 300 Kč za ověření a 100 free spinů pro všechny

    Za první úspěšný online vklad ve výši alespoň 100 Kč vás odměníme 100 Free Spiny do hry Kancelářská 81 v celkové hodnotě 200 Kč. Dalších 300 Kč lze získat za ověření identity, vyplnění sebeomezujících opatření a přidáním platebního prostředku. Za první vklad získá každý nový hráč 100% bonus až do výše 50 000 Kč.

Piggy Riches Megaways

Piggy Riches Megaways uvodni

Piggy Riches Megaways od Red Tiger je skvělá online hra na výherní automaty, která nabízí hráčům nespočet způsobů, jak vyhrát. S poutavou grafikou a vynikajícím designem, tato hra přináší hráčům hodně zábavy a vzrušení. S funkcemi jako jsou Megaways, které nabízejí až 117649 výherních cest, a funkcí kaskádových výher, která zvyšuje vaše šance na výhru, je tato hra plná akce. Navíc, s vysokou volatilitou a štědrým RTP až 95,73%, je Piggy Riches Megaways atraktivní hrou pro všechny typy hráčů.

Hrát