40 Bulky Fruits - Hrát automat od společnosti EGT

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Zkušenosti s pětiválcovým slotem 40 Bulky Fruits

Výherní automat 40 Bulky Fruits s ovocnými symboly se řadí mezi moderní online sloty. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete  20x vloženou částku. Výherní Automat 40 Bulky Fruits to je pět válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabízí až 40 výherních linií.

40 Bulky Fruits Informace o hře
Výrobce EGT
Typ Výherní automat
Výherní linie 40
Počet válců 5
Počet řad 4
RTP 96 %
Min. sázka 1 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Ovoce
Speciální vlastnosti Wild, Scatter, Jackpot, Automatická hra

Jak na online výherní automat 40 Bulky Fruits?

Překvapivé výhry mohou na slotu 40 Bulky Fruits přinést také symboly Wild a Scatter. Moderní online výherní automat 40 Bulky Fruits nabízí sázku až 1000 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. 40 Bulky Fruits slot má pět válců a čtyři hrací řady, které nabízejí 40 výherních možností.

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    GrandWin

    100% bonus k prvnímu vkladu až 5.000 Kč

    Plus 150 Freespinů úplně zdarma všem nově registrovaným hráčům, 50% bonus k druhému vkladu až 5.000 Kč, 25% bonus k druhému vkladu až 5.000 Kč.

40 Bulky Fruits

40 Bulky Fruits uvodni

Zásuvka online slot 40 Bulky Fruits od EGT je skvělým automatem, který kombinuje klasický design s moderním herním prostředím. Tento slot se vyznačuje jeho barevnou grafikou a atraktivními symboly ovoce, které dovedou hráče do světa nadstandardní zábavy a potenciálně významných výher. Navíc, 40 Bulky Fruits láká na jedinečné funkce, jako jsou bonusové hry nebo volné otáčky, které mohou hráčům přinést ještě více peněz. Celkově je 40 Bulky Fruits dokonale navrženým automatem, který je schopen zaujmout širokou škálu hráčů díky své univerzálnosti a napínavé hratelnosti.

Hrát