Bonus Brothers - Hrát automat od společnosti Adell

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Registrujte se hned a získejte vstupní bonusy do všech casin!

nebo přes

Už máte založený účet? Přihlaste se.

Automat Bonus Brothers – recenze online slotu

Bonus Brothers se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem jsou gangsteři. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Slot Bonus Brothers nabídne čtyři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 81 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 1000 Kč. Pokud zastavíte v herním poli 2x symbol Bonus, vyhrajete 10 Free spinů.

Bonus Brothers Informace o hře
Výrobce Adell
Typ Výherní automat
Výherní linie 4
Počet válců 3
Počet řad 81
RTP 90 - 99 %
Min. sázka 5 Kč
Max. sázkat 1 000 Kč
Max. výhra 500 000 Kč
Volatilita Střední
Zařízení Web, Mobil
Téma Dobrodružství
Speciální vlastnosti Freespiny, Wild, Jackpot, Automatická hra

Ovládání a hra na slotu Bonus Brothers

Zábava při hraní online slotu Bonus Brothers je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Bonus a Wild. Bonus Brothers je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Čtyři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 81 výherních možností. 

Obrázky ze hry

Online kasíno s vybranou hrou

Vyberte si některé z kasin, ve kterém tuto hru můžete najít...

  • Casino

    GrandWin

    100% bonus k prvnímu vkladu až 5.000 Kč

    Plus 150 Freespinů úplně zdarma všem nově registrovaným hráčům, 50% bonus k druhému vkladu až 5.000 Kč, 25% bonus k druhému vkladu až 5.000 Kč.

Bonus Brothers

Bonus Brothers uvodni

Bonus Brothers od Adell je vynikající online automat, který hráčům nabízí skvělou herní zkušenost se svou jedinečnou tematikou a vysokými výhrami. Tento slot se vyznačuje kvalitními grafickými efekty a chytlavými zvukovými efekty, které zvyšují napětí při hře. Jeho bonusové funkce přidávají hráčům další možnosti, jak zvýšit své výhry, a interaktivní prvky zaručují zábavu po celou dobu hry. Bonus Brothers je skutečně dobře navržený slot, který nabízí hodně zábavy a vzrušení.

Hrát