Spina Colada | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Online Automat se symboly drinků, to je moderní online automat Spina Colada. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Hrací automat Spina Colada nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 25 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 125 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Online Výherní Automat Spina Colada, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Spina Colada

Na online slotu Spina Colada je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 25 výherních kombinací. Spina Colada, což je moderní online slot s možností sázky až do výše 125 Kč a samozřejmě i auto-spinem. K velmi vysoké výhře se na automatu Spina Colada můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!