Pumpkin Smash | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Pumpkin Smash je online automat se symboly halloweenu, jde tématem o klasický online výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport. Výherní Automat Pumpkin Smash to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 250 Kč nabízí až 20 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu Pumpkin Smash

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na slotu Pumpkin Smash

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 20 výherních variant. Pumpkin Smash je klasickým online slotem s možností sázky až do výše 250 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Hraní na online automatu si můžete ještě více užít díky bonusové možnosti Wild.

Spustit hru zdarma!