Orient Express | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Orient Express je výherní automat se symboly světa, jde tématem o moderní online slot. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport. Výherní Automat Orient Express to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 400 Kč nabízí až 20 výherních linií. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Pokud se symbol Free Spins objeví v herním poli alespoň 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 7 volných zatočení zdarma.

Kde si můžete zahrát online automat Orient Express

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na slotu Orient Express

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u online automatu Orient Express umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 400 Kč na otočku. K velmi vysoké výhře se na automatu Orient Express můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!