Jungle Books | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Moderní online sloty reprezentuje výherní slot Jungle Books, který vás pobaví v tématu se symboly zvířat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne výherní automat Jungle Books. Za sázku v rozpětí od 2 až do 100 Kč nabídne až 68 výherních linií. Výhra spouští Speciální hru. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si zahrát na online slotu Jungle Books

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Jungle Books?

Jungle Books slot má pět válců a čtyři hrací řady, které nabízejí 68 výherních možností. Na moderním online výherním automatu Jungle Books si můžete spustit auto-spin a vsadit od 2 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Jungle Books můžete také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!