Golden Fish Tank | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Online slot Golden Fish Tank se symboly mořského světa se řadí mezi moderní online automaty. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 150 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Když na hracím poli zastavíte tři symboly Free Spins 6 Free spinů.

Online Slot Golden Fish Tank, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na online automat Golden Fish Tank?

20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Golden Fish Tank. Jako každý moderní online výherní automat i Golden Fish Tank umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 5 Kč a 150 Kč. Z vysoké výhry se na automatu Golden Fish Tank můžete radovat také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!