Cazino Zeppelin | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online výherního automatu Cazino Zeppelin je casino, jde o moderní online výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 50 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Free Spins a to alespoň 3x, spustí se Free spiny s 10-ti volnými zatočeními zdarma.

Kde si zahrát automat Cazino Zeppelin

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní online automatu Cazino Zeppelin

Na výherním automatu Cazino Zeppelin je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Cazino Zeppelin je moderním online slotem s možností sázky až do výše 50 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Překvapivé výhry mohou na slotu Cazino Zeppelin přinést také symboly Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *