Big Blox | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Big Blox se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou lebky. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu. Automat Big Blox nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 243 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 200 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Kde si zahrát automat Big Blox

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Big Blox?

243 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Big Blox. Big Blox je moderním online automatem s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Big Blox také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!