Beauty and the Beast | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Výherní Automat s diamantovými symboly, to je moderní online slot Beauty and the Beast. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Online výherní automat Beauty and the Beast má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 350 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Tři symboly Free Spins na hracím poli spustí 10 volných zatočení zdarma.

Kde je možné si zahrát slot Beauty and the Beast

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní výherního automatu Beauty and the Beast

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na výherním automatu Beauty and the Beast poskytnou až 20 výherních variant. Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Beauty and the Beast umožní využít rozpětí sázek od 5 až do 350 Kč na otočku. Výhry na výherním automatu Beauty and the Beast vám mohou přinést také bonusové smyboly Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *