Mysterious Atlantis | Test automatu online

Spustit hru zdarma!


Online Automat Mysterious Atlantis se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou báje. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu SynotTip. Online slot Mysterious Atlantis má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete 3 Free spinů.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu Mysterious Atlantis

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se hraje slot Mysterious Atlantis?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 15 výherních možností. Mysterious Atlantis, což je moderní online výherní automat s možností sázky až do výše 1000 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Mysterious Atlantis také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!