Frozen Crystals | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Old School online výherní automat Frozen Crystals jehož hlavním motivem jsou diamanty. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Synotu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 500 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 20 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 5x vaší sázku.

Kde si můžete zatočit na online výherním automatu Frozen Crystals

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Hra a ovládání výherního automatu Frozen Crystals

20 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online výherní automat Frozen Crystals. Samozřejmě na online slotu Frozen Crystals můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 2 až 500 Kč na jednu otáčku. K velmi vysoké výhře se na automatu Frozen Crystals můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!