Black Magic HD | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Online výherní automat Black Magic HD se funkčností řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je fantasy. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Synotu. 5 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2 až do 200 Kč. Tři symboly MAX POWER znamenají výhru 50-ti násobku vaší vsazené částky.

Kde je možné si zahrát slot Black Magic HD

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak na online slot Black Magic HD?

Tři válce v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 5 výherních možností. Moderní online automat Black Magic HD nabízí sázku až 200 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Výhry na online výherním automatu Black Magic HD vám může přinést také bonusový smybol Bonus.

Spustit hru zdarma!