Diamantový Synot jackpot za 2 Kč

Nikoho při hraní online slotů nepotěší nic jiného než pořádá výhra získaná za nízkou sázku. Do této kategorie můžeme nyní zařadit i hráče jménem Tomáš.

Firebird Double 27

Víkendové jackpoty u Sazky

Během tohoto víkendu padal u Sazka Her jeden jackpot za druhým. Pojďme si říct, kdo vyhrál Zlatý Synot jackpot a kdo ten cennější Diamantový.

Další vysoké výhry za drobné

V online casinu Sazka Hry opět padaly vysoké výhry za minimální částky. Miroslav vyhrál na slotu Aztec Gold Megaways a Iveta na automatu Hot Spin Deluxe.

Za drobné vyhráli desetitisíce

U Sazka Her se to vysokými výhrami jen hemží, ale některé z nich vyhráli hráči za poměrně nízké sázky, řekneme vám, na jakých slotech se jim to povedlo.

Diamantový Synot jackpot za dvacku

Diamantový Synot jackpot nadělil jedné hráčce v online casinu Sazka Hry téměř půl milionu korun! Získala jej za sázku 20 Kč na otočku na slotu Respin Joker.

Ohnivá odměna v Sazka Hrách

Při sázce 5 Kč na otočku na slotu Fruits n Fire od společnosti Synot v casinu Sazka Hry se hhráči na válcích zastavila kombinace, která mu vynesla 89 823 korun!

Zlatý Adell jackpot za drobné

Nejmenovanému hráči se povedlo za sázku 10 Kč v online casinu Fortuna Vegas vyhrát Zlatý Adell jackpot, který měl v tu chvíli hodnotu přes 250 tisíc korun.

Zlatý Apollo jackpot od gangsterů

V online casinu Sazka Hry se na dalšího hráče usmálo štěstí, když za sázku 20 korun na otočku vyhrál zlatý Apollo jackpot, který přesáhl hranici čtvrt milionu!