Tipsport Vegas a bonusy

Chcete získat bonus od sázkové kanceláře Tipsport a nevíte jak na to? My vám poradíme a řekneme vám proč jít právě k sázkové kanceláři Tipsport.

Chance Vegas a bonusy

Chcete získat bonus od sázkové kanceláře Chance a nevíte jak na to? My vám poradíme a řekneme vám proč jít právě k sázkové kanceláři Chance.

What A Hoot | Recenze a hra zdarma

Online Automat What A Hoot se symboly ptáků se řadí mezi old school online automaty. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2 Kč a maximum je 45 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 9 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Reel Thunder | Test automatu online

Klasický výherní automat Reel Thunder jehož hlavním motivem jsou jídlo. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Hrací Automat Reel Thunder to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 100 Kč nabízí až 9 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

4th DIMENSION MAX POWER | Vyzkoušení automatu online

Online výherní automat 4th DIMENSION MAX POWER se funkčností řadí mezi old school online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu SynotTip. 27 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2 až do 500 Kč. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo.

Football Star | Online automat na zkoušku

Klasické online automaty reprezentuje výherní automat Football Star, který vás pobaví v tématu se sportovními symboly. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Tipsport. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Football Star. Za sázku v rozpětí od 1 až do 50 Kč nabídne až 243 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 15 volných otoček. Tři symboly Free Spins na hracím poli spustí 15 volných zatočení zdarma.

Couch Potato | Test automatu online

Online Slot se symboly BAR, to je old school online slot Couch Potato. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. 1 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 3 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Cashville | Klikni a hraj zdarma

Online slot Cashville se řadí mezi old school online výherní automaty s ganksterskými symboly. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Tipsport. 20 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 50 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Carnaval | Recenze a hra zdarma

Online slot Carnaval se funkčností řadí mezi old school online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je karneval. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Automat Carnaval nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 9 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2 Kč a maximálně až 50 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Break Da Bank | Vyzkoušení online slotu

Old School online automaty reprezentuje výherní automat Break Da Bank, který vás pobaví v tématu se symboly BAR. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Výherní automat Break Da Bank nabídne tři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 5 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 125 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.