Esqueleto Explosivo 2 | Hraj online

Online Automat Esqueleto Explosivo 2 se symboly lebek se řadí mezi moderní výherní automaty. Tento automat má v nabídce casino Sazka. 99 výherních linií na pěti válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 2,5 až do 500 Kč. Vaše výhra se může ještě zvýšit, protože následuje otočení zdarma. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Grim Muerto | Recenze a review

Online slot Grim Muerto se řadí mezi moderní online sloty se symboly lebek. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 100 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Esqueleto Explosivo | Klikni a hraj zdarma

Esqueleto Explosivo se vzhledem řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním tématem jsou lebky. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Sazka. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 17 výherních linií. Minimální sázka je 2 Kč a maximum je 500 Kč. Po výhře následuje Respin, kterým získáte otočku zdarma. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Big Blox | Klikni a hraj zdarma

Online výherní automat Big Blox se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou lebky. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online herně Tipsportu. Automat Big Blox nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 243 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 200 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Herní automat Big Blox

Popis pětiválcového slotu Big Blox Big Blox se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem jsou lebky. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 243 výherních linií. Minimální sázka je…