Spectra | Klikni a hraj zdarma

Hlavním motivem online výherního automatu Spectra jsou kostky, jde o neonový online automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Sazka. Výherní Automat Spectra má tři hrací řady a pět válců na kterých je 30 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 2 a maximum je 200 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Magicious | Jak hrát zdarma

Klasické výherní automaty reprezentuje výherní slot Magicious, který vás pobaví v tématu se symboly kostek. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Sazka. Výherní Automat Magicious to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 500 Kč nabízí až 10 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Astromat | Vyzkoušení online slotu

Online výherní automat Astromat se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou kostky. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Sazky. Automat Astromat to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 200 Kč nabízí až 20 výherních linií. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 5 Free spinů.

Lady of Fortune | Recenze a review

Výherní automat Lady of Fortune se řadí mezi klasické online automaty se symboly kostek. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Výherní automat Lady of Fortune nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 100 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Highway Kings | Vyzkoušení automatu online

Výherní automat Highway Kings se symboly kostek se řadí mezi old school online výherní automaty. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online casino Fortuny. Výherní automat Highway Kings má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 9 výherních linií. Minimální sázka je 4,5 a maximum je 180 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 5x výši vaší sázky.

Hrací automat Astromat

Výherní automat Astromat – recenze Online slot Astromat se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou kostky. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Sazkabetu. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální…