Pumpkin Bonanza | Klikni a hraj zdarma

Výherní automat Pumpkin Bonanza se funkčností řadí mezi moderní online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je halloween. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Fortuna. 10 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 3 až do 600 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Pumpkin Smash | Klikni a hraj zdarma

Pumpkin Smash je online automat se symboly halloweenu, jde tématem o klasický online výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Tipsport. Výherní Automat Pumpkin Smash to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 250 Kč nabízí až 20 výherních linií. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Halloween Night | Vyzkoušení automatu online

Halloween Night je online výherní automat se symboly halloweenu, jde tématem o old school online výherní automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Fortuna. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 11 výherních linií. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Happy Halloween | Hraj online

Online výherní automat Happy Halloween se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly halloweenu. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. 50 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 125 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 4x výši vaší sázky a k tomu navíc 10 otočení zdarma.

Halloween Jack | Test automatu online

Moderní online výherní automaty reprezentuje výherní slot Halloween Jack, který vás pobaví v tématu se symboly halloweenu. Pobavte se hraním tohoto automatu v online casinu Fortuna. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Halloween Jack. Za sázku v rozpětí od 4 až do 1000 Kč nabídne až 20 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Free Spins, pokud se v herním poli objeví minimálně 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 10 volných zatočení zdarma.

Halloween Fortune | Vyzkoušení online slotu

Výherní automat Halloween Fortune se řadí mezi moderní online sloty se symboly halloweenu. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Fortuna. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,01 Kč a maximum je 20 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Zobrazí-li se 2x symbol Bonus na herním poli, získáváte 2-ti násobek vaší sázky a k tomu navíc 5 zatočení zdarma.