Yokozuna Clash | Test automatu online

Moderní výherní automaty reprezentuje slot Yokozuna Clash, který vás pobaví v tématu se symboly Číny. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu a online casino Chance. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 243 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 Kč a maximum je 100 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Zachycením 2 symbolů Free Spins se spustí náhodný počet Free spinů.

Penguin City | Jak hrát zdarma

Hlavním motivem online Automatu Penguin City je Čína, jde o moderní online slot. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport a v online casinu Chance. Hrací Automat Penguin City to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2,5 až do 625 Kč nabízí až 243 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Legend of the White Snake Lady | Online automat na zkoušku

Online výherní automat Legend of the White Snake Lady se symboly Číny se řadí mezi moderní online sloty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu nebo v online casinu Chance. Automat Legend of the White Snake Lady to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 6,25 až do 500 Kč nabízí až 243 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Hanzo’s Dojo | Online automat na zkoušku

Výherní automat Hanzo’s Dojo se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Čína. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Tipsport a v online casinu Chance. Výherní automat Hanzo’s Dojo má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 25 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 a maximum je 937,5 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Free Spins, pokud se v herním poli objeví minimálně 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 9 volných zatočení zdarma.

Who’s the Bride | Recenze a hra zdarma

Moderní online výherní automaty reprezentuje automat Who’s the Bride, který vás pobaví v tématu se symboly Číny. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Hrací Automat Who’S The Bride má tři hrací řady a pět válců na kterých je 9 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1,8 a maximum je 720 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 12 otočení zdarma.

The Fortune Pig | Test automatu online

The Fortune Pig se vzhledem řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním tématem je Čína. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Sazka. Online výherní automat The Fortune Pig má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 25 výherních linií. Minimální sázka je 0,25 a maximum je 25 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 8 volných otoček.

Fortune Rangers | Hraj online

Online Automat Fortune Rangers se symboly Číny se řadí mezi moderní online automaty. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář Fortuna. 76 výherních linií na pěti válcích a pěti hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 4 až do 1000 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Pokud se symbol Free Spin objeví v herním poli alespoň 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 8 volných zatočení zdarma.

Asian Diamonds | Vyzkoušení online slotu

Online výherní automat Asian Diamonds se řadí mezi old school online výherní automaty se symboly Číny. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Synotu. Výherní Automat Asian Diamonds má tři hrací řady a pět válců na kterých je 30 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,3 a maximum je 45 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 7x, vyhráváte 8 otoček zdarma.

Yellow Dragon | Hraj online

Online výherní automat Yellow Dragon se symboly Číny se řadí mezi klasický online sloty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online herně Tipsportu nebo v casinu Betoru. Pět válců čtyři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Yellow Dragon. Za sázku v rozpětí od 5 až do 450 Kč nabídne až 40 výherních linií. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. V získání výhry vám může pomoci symbol Žlutý drak, který nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Zvon, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Prosperity Palace | Online slot na hraní zdarma

Klasický online výherní automat Prosperity Palace jehož hlavním motivem jsou Čína. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 10 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Když v herním poli zastavíte tři symboly Buddha, vyhráváte 10 free-spinů.