Wild Flames Sevens | Online slot na hraní zdarma

Online výherní automat Wild Flames Sevens se řadí mezi klasické výherní automaty se symboly BAR. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport a v herně Betor. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 27 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Žolíkový symbol Wild Flame zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí Wild Flame se násobí. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Respin, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Lucky Diamonds | Test automatu online

Lucky Diamonds je výherní automat se symboly BAR, jde tématem o old school online automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Lucky Diamonds. Za sázku v rozpětí od 1 až do 300 Kč nabídne až 1 výherních linií. Zástupný symbol Diamant nahrazuje všechny symboly a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Big X | Hraj online

Hlavním motivem online Automatu Big X je BAR, jde o old school online výherní automat. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář SynotTip. Online Automat Big X má tři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 1 výherních linií. Minimální sázka je 2 a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Absolute Super Reels | Recenze a hra zdarma

Old School online automaty reprezentuje slot Absolute Super Reels, který vás pobaví v tématu se symboly BAR. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře Sazka. Výherní Automat Absolute Super Reels má tři hrací řady a pět válců na kterých je 5 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 75 Kč. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Sledujte symbol Respin objeví-li se v herním poli alespoň 1x, zapnou se Free spiny, které vám umožní 7 zatočení zdarma.

Funky Monkey | Recenze a review

Old School online automat Funky Monkey jehož hlavním motivem jsou BAR. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Fortuna. 3 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,3 až do 15 Kč.

Crazy 7 | Klikni a hraj zdarma

Online Výherní Automat se symboly BAR, to je old school online slot Crazy 7. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Fortuna. Jde o slot se třemi válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 3 výherních linií. Minimální sázka je 3 Kč a maximum je 300 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Couch Potato | Test automatu online

Online Slot se symboly BAR, to je old school online slot Couch Potato. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. 1 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 3 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Break Da Bank | Vyzkoušení online slotu

Old School online automaty reprezentuje výherní automat Break Da Bank, který vás pobaví v tématu se symboly BAR. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Výherní automat Break Da Bank nabídne tři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 5 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 125 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.