Lucky 81 | Hraj online

Online Automat Lucky 81 se řadí mezi moderní online výherní automaty s ovocnými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Fortuna a v casinu Tipsport. Čtyři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne slot Lucky 81. Za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabídne až 7 výherních linií.

Joker 81 | Vyzkoušení automatu online

Online výherní automat Joker 81 s ovocnými symboly se řadí mezi klasický výherní automaty. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Fortuna, v casinu Tipsport a u online sázkové kanceláře SynotTip. Automat Joker 81 má tři hrací řady a čtyři válce na kterých je 7 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Žolíkový symbol JOKER zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Horror Joker | Klikni a hraj zdarma

Hlavním motivem online slotu Horror Joker je ovoce, jde o old school výherní automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Fortuny nebo v herně Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a čtyři válce. Jejich kombinace nabízí až 7 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.