Wild Cookies | Klikni a hraj zdarma

Moderní online slot Wild Cookies jehož hlavním motivem jsou jídlo. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Tipsport a u online sázkové kanceláře Betor. 50 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Theme Park: Tickets of Fortune | Klikni a hraj zdarma

Theme Park: Tickets of Fortune se vzhledem řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním tématem jsou pohádky. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Fortuna, v online herně Tipsport a v casinu SynotTip. Automat Theme Park: Tickets of Fortune nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 50 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2,5 Kč a maximálně až 1000 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Seasons (2) | Recenze a review

Online slot Seasons (2) se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly zvířat. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Tipsportu nebo v herně Betoru. Výherní automat Seasons (2) má pět válců a čtyři hrací řady na kterých nabízí 50 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede deset Free-spinů.

Persian Nights | Online slot na hraní zdarma

Online Automat Persian Nights se symboly Egypta se řadí mezi klasický výherní automaty. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v online casinu Tipsport a v online casinu Betor. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 10 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má pět řad a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 50 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter10 Free spinů.

Mighty Sphinx | Online slot na hraní zdarma

Online Automat Mighty Sphinx se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Sazka. Automat Mighty Sphinx má tři hrací řady a pět válců na kterých je 50 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 10 otočení zdarma.

Fortune Diamond | Klikni a hraj zdarma

Online výherní automat Fortune Diamond se řadí mezi klasické online sloty s diamantovými symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Sazky. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 50 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 500 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Fortune Diamond, pokud jej zastavíte v herním poli alespoň 2x, spustí deset Free Spinů.

Icy Wilds | Online slot na hraní zdarma

Online Automat Icy Wilds se zimními symboly se řadí mezi klasický online automaty. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu SynotTip. Výherní Automat Icy Wilds to je pět válců a čtyři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 50 až do 10000 Kč nabízí až 50 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastavením 3 symbolů Free Spins na hracím poli spustíte Free spiny s 10-ti volnými zatočeními zdarma.

Happy Halloween | Hraj online

Online výherní automat Happy Halloween se řadí mezi moderní výherní automaty se symboly halloweenu. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. 50 výherních linií na pěti válcích a čtyřech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 125 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 4x výši vaší sázky a k tomu navíc 10 otočení zdarma.

Golden Legend | Online slot na hraní zdarma

Online slot Golden Legend se symboly Číny se řadí mezi moderní online sloty. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Hrací Automat Golden Legend má čtyři hrací řady a pět válců na kterých je 50 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 125 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter, tím získáte 4x vklad a 10 Free spinů.

Crystal Clans | Test automatu online

Hlavním motivem online výherního automatu Crystal Clans je fantasy, jde o klasický výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u sázkové kanceláře Sazka. Slot Crystal Clans nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 50 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 500 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.