Wooden Fruits | Klikni a hraj zdarma

Online Automat Wooden Fruits se funkčností řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je ovoce. Tento online slot na vás čeká v casinu Fortuna a v online casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a tři válce. Jejich kombinace nabízí až 27 výherních linií. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Wild Fruits | Online automat na zkoušku

Moderní výherní automat Wild Fruits jehož hlavním motivem jsou ovoce. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Fortuna a v casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a tři válce. Jejich kombinace nabízí až 27 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol.

Wild Flames Sevens | Online slot na hraní zdarma

Online výherní automat Wild Flames Sevens se řadí mezi klasické výherní automaty se symboly BAR. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport a v herně Betor. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 27 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Žolíkový symbol Wild Flame zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí Wild Flame se násobí. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Respin, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 10 otoček zdarma.

Way to Hell | Recenze a review

Moderní online slot Way to Hell jehož hlavním motivem jsou peklo. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Fortuna. Jde o slot se třemi válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 27 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte 10 zatočení zdarma.

Twenty Seven | Hraj online

Hlavním motivem online výherního automatu Twenty Seven je ovoce, jde o klasický online slot. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře SynotTip. Tento slot se třemi válci a třemi hracími řadami nabídne 27 výherních linií. Minimální sázka je 10 Kč a maximum je 10000 Kč. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to Twenty Seven, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Tři symboly Mystery znamenají výhru 5-ti násobku vaší vsazené částky.

Turbo 27 | Online automat na zkoušku

Turbo 27 se vzhledem řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním tématem je ovoce. Tento online slot na vás čeká v online casinu Fortuna, u online sázkové kanceláře Tipsport a v online casinu SynotTip. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne slot Turbo 27. Za sázku v rozpětí od 1 až do 1000 Kč nabídne až 27 výherních linií. Univerzální JOKER nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol TURBO a to alespoň 3x, spustí se Free spiny s 10-ti volnými zatočeními zdarma.

Temple of Nudges | Jak hrát zdarma

Klasické online automaty reprezentuje výherní slot Temple of Nudges, který vás pobaví v tématu se symboly zvířat. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář SynotTip. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 27 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 250 Kč. Každá výhra navíc spouští Speciální hru.

Sweet 27 | Hraj online

Online Automat s ovocnými symboly, to je klasický online automat Sweet 27. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. 27 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 0,1 až do 1000 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Super Star 27 | Vyzkoušení online slotu

Super Star 27 je online slot s ovocnými symboly, jde tématem o old school online slot. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Betoru. Výherní Automat Super Star 27 to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 5 až do 1000 Kč nabízí až 27 výherních linií. Výhra spouští Speciální hru. Zástupný symbol Joker nahrazuje všechny symboly.

Sunny Shores | Hraj online

Výherní automat Sunny Shores se řadí mezi moderní online automaty s ovocnými symboly. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami casino Tipsportu. Hrací Automat Sunny Shores to je pět válců a pět hracích řad. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 900 Kč nabízí až 27 výherních linií.