Wild Bazaar | Vyzkoušení online slotu

Old School výherní automaty reprezentuje slot Wild Bazaar, který vás pobaví v tématu se symboly ženské mody. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Fortuny. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 4 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má čtyři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 26 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly.

Apocalyptic Wild | Vyzkoušení automatu online

Výherní Automat se symboly Egypta, to je klasický online slot Apocalyptic Wild. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Fortuny. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 26 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Když se symbol čísla objeví na herním poli alespoň 4x, spouští Free spiny, kde získáte 10 volných zatočení zdarma.

Hrací automat Apocalyptic Wild

Výherní automat Apocalyptic Wild – recenze Online slot Apocalyptic Wild se funkčností řadí mezi klasické online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem je Egypt. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Fortuny. Jde o slot s pěti válci a čtyřmi hracími řadami, které nabízejí 26 výherních linií.…