Victorious | Vyzkoušení automatu online

Online slot Victorious se funkčností řadí mezi old school online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je antika. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Fortuny, v online casinu Tipsportu nebo v online casinu Sazky. Automat Victorious nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 243 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 5 Kč a maximálně až 1000 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Tři symboly Free Spins na hracím poli spustí 15 volných zatočení zdarma.

Twin Spin | Vyzkoušení online slotu

Výherní automat Twin Spin se funkčností řadí mezi klasické online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou diamanty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v online casinu Fortuny, v casinu Tipsportu, v online herně Sazky nebo v casinu Synotu. Online Automat Twin Spin má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 243 výherních linií. Minimální sázka je 5 a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Top Gun | Klikni a hraj zdarma

Online Slot se symboly filmu, to je moderní online slot Top Gun. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v herně Fortuny. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2,5 Kč a maximum je 50 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 243 výherních linií. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol.

Slot Birds | Hraj online

Výherní automat Slot Birds se řadí mezi klasické online automaty se symboly ptáků. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Fortuny, v herně Tipsportu nebo v online casinu Sazky. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 243 výherních linií. Minimální sázka je 5 Kč a maximum je 1000 Kč. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte 30 free-spinů. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Mystery, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 8x vsazenou sumu.

Sizzling Spins | Vyzkoušení online slotu

Sizzling Spins se vzhledem řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním tématem je jídlo. Tento automat má v nabídce casino Tipsport. Online výherní automat Sizzling Spins má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 243 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. Výši výhry můžete ještě navýšit a to otočkou zdarma, která přichází po každé výhře. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Chilli a to alespoň 3x, vyhráváte 12 otoček zdarma.

Riders of the Storm | Klikni a hraj zdarma

Výherní automat Riders of the Storm se řadí mezi moderní online výherní automaty s ganksterskými symboly. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Sazky. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 243 výherních linií. Minimální sázka je 2,5 Kč a maximum je 15 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol a výhru dokonce násobí. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 5x volné zatočení.

Puppet Show | Vyzkoušení automatu online

Výherní automat Puppet Show se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou loutky. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v online casinu Fortuna, u online sázkové kanceláře Tipsport a u sázkové kanceláře SynotTip. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 243 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Vaše výhra může být ještě výšší a to díky otočce zdarma, která následuje po každé výhře a výhra v tomto přidaném otočení se dokonce násobí. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Zobrazí-li se 3x symbol Bonus na herním poli, získáváte 10 zatočení zdarma.

Narcos | Test automatu online

Online Výherní Automat s ganksterskými symboly, to je klasický online výherní automat Narcos. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u sázkové kanceláře Sazka. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 243 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 200 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Free Spins a to alespoň 3x, spustí se Free spiny s 10-ti volnými zatočeními zdarma.

Luminous Life | Vyzkoušení online slotu

Luminous Life je online výherní automat se symboly mořského světa, jde tématem o moderní výherní automat. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Fortuna. Automat Luminous Life nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 243 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 0,2 Kč a maximálně až 300 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Když na hracím poli zastavíte tři symboly Free Games 5 Free spinů.

Lucky Elements | Vyzkoušení online slotu

Online slot Lucky Elements se funkčností řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou diamanty. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v casinu Synotu nebo v online casinu Fortuny. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 1000 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 243 výherních linií. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede tři Free-spinů.