Steam Tower | Vyzkoušení online slotu

Online slot Steam Tower se funkčností řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou draci. Tento online slot na vás čeká v online casinu Fortuna, v casinu Tipsport, v casinu Sazka a u online sázkové kanceláře SynotTip. Automat Steam Tower má tři hrací řady a pět válců na kterých je 15 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 3 a maximum je 750 Kč. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním poli jeden symbol Stacked WILD, získáváte 10 zatočení zdarma.

Samba Carnival | Hraj online

Výherní automat Samba Carnival se řadí mezi moderní online sloty s karnevalovými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Automat Samba Carnival to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 100 Kč nabízí až 15 výherních linií. Každá výhra navíc spouští Speciální hru. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Riches of Ra | Online automat na zkoušku

Hlavním motivem online slotu Riches of Ra je Egypt, jde o moderní online slot. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Riches of Ra. Za sázku v rozpětí od 1 až do 37,5 Kč nabídne až 15 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Skvělý symbol Bonus vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, přinese vám zisk ve výši až 150 násobku vaší sázky. Symbol WILD 6x v hracím poli přinese 15x volné zatočení.

Ninja Fruits | Recenze a review

Online Slot s ovocnými symboly, to je klasický online slot Ninja Fruits. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Slot Ninja Fruits má tři hrací řady a pět válců na kterých je 15 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 15 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Tři symboly Bonus znamenají výhru až 150-ti násobku vaší vsazené částky. Když se vám na herním poli zastaví 3x symbol Scatter, získáváte 5x výši vaší sázky a k tomu ještě 1 Free spin.

Mysterious Atlantis | Test automatu online

Online Automat Mysterious Atlantis se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou báje. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu SynotTip. Online slot Mysterious Atlantis má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 15 výherních linií. Minimální sázka je 1 a maximum je 1000 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete 3 Free spinů.

Midas Golden Touch | Hraj online

Online Automat s antickými symboly, to je moderní výherní automat Midas Golden Touch. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Sazka. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 2,5 Kč a maximum je 45 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Merry Xmas | Klikni a hraj zdarma

Moderní výherní automaty reprezentuje výherní slot Merry Xmas, který vás pobaví v tématu s vánočními symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Hrací automat Merry Xmas nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 187,5 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte až 150-ti násobek vsazené sumy.

Arcader | Jak hrát zdarma

Arcader se vzhledem řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním tématem je ovoce. Pobavte se hraním tohoto automatu v online herně Sazka. Pět válců tři hrací řady, to je to co nabídne automat Arcader. Za sázku v rozpětí od 2 až do 500 Kč nabídne až 15 výherních linií. Výhra vám spustí Bonusové kolo. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Když v herním poli zastavíte tři symboly Bonus, vyhráváte 9 free-spinů.

Lady of Fortune | Recenze a review

Výherní automat Lady of Fortune se řadí mezi klasické online automaty se symboly kostek. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Výherní automat Lady of Fortune nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 100 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Jolly Roger | Recenze a hra zdarma

Klasické výherní automaty reprezentuje výherní automat Jolly Roger, který vás pobaví v tématu s pirátskými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Hrací Automat Jolly Roger to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 375 Kč nabízí až 15 výherních linií. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Pokud zastavíte v herním poli 3x symbol Bonus, vyhrajete 4000x hodnotu vašeho vkladu. Pokud se vám podaří v herním poli zastavit jeden symbol Bonus 2 , získáváte .