Wild Melon | Hraj online

Old School online automaty reprezentuje výherní slot Wild Melon, který vás pobaví v tématu s ovocnými symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Tento slot se třemi válci a jednou hracími řadami nabídne 1 výherních linií. Minimální sázka je 0,5 Kč a maximum je 150 Kč.

Lucky Diamonds | Test automatu online

Lucky Diamonds je výherní automat se symboly BAR, jde tématem o old school online automat. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Tři válce a tři hrací řady, to je to co nabídne hrací automat Lucky Diamonds. Za sázku v rozpětí od 1 až do 300 Kč nabídne až 1 výherních linií. Zástupný symbol Diamant nahrazuje všechny symboly a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Ker-Ching! | Vyzkoušení automatu online

Hlavním motivem online slotu Ker-Ching! je ovoce, jde o old school výherní automat. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Výherní automat Ker-Ching! nabídne tři válce a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 1 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 2 Kč a maximálně až 1000 Kč.

Big X | Hraj online

Hlavním motivem online Automatu Big X je BAR, jde o old school online výherní automat. Tento automat má v nabídce online sázková kancelář SynotTip. Online Automat Big X má tři válce a tři hrací řady na kterých nabízí 1 výherních linií. Minimální sázka je 2 a maximum je 1000 Kč. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích.

Couch Potato | Test automatu online

Online Slot se symboly BAR, to je old school online slot Couch Potato. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. 1 výherních linií na tří válcích a třech hracích řadách. To nabídne tento slot za sázku v rozpětí od 1 až do 3 Kč. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Ace of Spades | Vyzkoušení automatu online

Online slot Ace of Spades se funkčností řadí mezi old school online sloty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou karty. Pobavte se hraním tohoto automatu v casinu Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,5 Kč a maximum je 300 Kč. Hrací pole má tři řady a tři válce. Jejich kombinace nabízí až 1 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol a výhra dosažená pomocí WILD se násobí.

A pot of gold | Online slot na hraní zdarma

Výherní automat A pot of gold se řadí mezi old school online automaty s pohádkovými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká u online sázkové kanceláře SynotTip. Slot A pot of gold to je tři válce a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 2 až do 1000 Kč nabízí až 1 výherních linií. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly.

Online automat A pot of gold

Recenze a zkušenosti s hrou na automatu A pot of gold A pot of gold je výherní automat s pohádkovými symboly, jde tématem o old school online automat. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Synotu. Jde o slot se třemi válci a třemi hracími…