7 Sins | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online výherního automatu 7 Sins jsou pohádky, jde o moderní online slot. Pobavte se hraním tohoto automatu v herně Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 243 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Slot nabízí i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol. Zastavíte-li v herním tři symboly Scatter, vyhrajete 25x výši vaší sázky.

Kde, u které sázkové kanceláře, si zatočíte na automatu 7 Sins

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot 7 Sins?

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu 7 Sins poskytnou až 243 výherních variant. Na moderním online výherním automatu 7 Sins můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. K velmi vysoké výhře se na automatu 7 Sins můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!