Lucky Pirates | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online Automatu Lucky Pirates je ovoce, jde o moderní online výherní automat. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete u online sázkové kanceláře SynotTip. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 9 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 900 Kč. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 8 otoček zdarma.

V jakém online casinu je možné si zahrát Lucky Pirates

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se hraje slot Lucky Pirates?

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 9 výherních možností. Na moderním výherním automatu Lucky Pirates můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 900 Kč na jedno otočení. Překvapivé výhry mohou na slotu Lucky Pirates přinést také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!