Dancing Dragon Spring Festival | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Dancing Dragon Spring Festival se řadí mezi klasické online výherní automaty se symboly Číny. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře SynotTip. Jde o slot s pěti válci a třemi hracími řadami, které nabízejí 30 výherních linií. Minimální sázka je 3 Kč a maximum je 800 Kč. Výhra spouští Speciální hru. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si zahrát na online slotu Dancing Dragon Spring Festival

Synottip

Synottip

Synottip je sázková kancelář společnosti Synot a nabízí kromě internetového sázení pochopitelně i online casino a automaty, ve kterých je jeho mateřská firma Synot velmi silná.

Registrace do online casina Synottip probíhá kompletně přes internet, dokonce pošlou kurýra, abyste nemuseli na pobočku vůbec. Aktuálně s nejvyšším vstupním bonusem až 25.500 Kč!

Registrovat se a získat až 25.500 Kč

Jak se hraje automat Dancing Dragon Spring Festival?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 30 výherních možností. Autospin jako klasická funkce vám i u výherního automatu Dancing Dragon Spring Festival umožní využít rozpětí sázek od 3 až do 800 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Dancing Dragon Spring Festival také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!