Super Flip | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Super Flip se řadí mezi moderní online automaty s ovocnými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Automat Super Flip má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Scatter hra se spustí, pokud na hracím poli zastavíte 3 symboly Scatter15 Free spinů.

Výherní Automat Super Flip, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na výherní automat Super Flip?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Na moderním online slotu Super Flip můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Překvapivé výhry mohou na slotu Super Flip přinést také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!