Star Joker | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Online Výherní Automat s ovocnými symboly, to je klasický online slot Star Joker. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 10 výherních linií. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to Hvězda, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Joker, pokud se v herním poli objeví minimálně 3x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 10 volných zatočení zdarma.

Kde si zahrát automat Star Joker

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Star Joker?

Výherních možností na online výherním automatu Star Joker je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Na klasickém online automatu Star Joker můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,1 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Star Joker také díky symbolům Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *