Space Race | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Online Automat Space Race se řadí mezi klasické online automaty s vesmírnými symboly. Zábava u tohoto automatu na vás čeká v casinu Tipsport. Slot Space Race to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,2 až do 20 Kč nabízí až 20 výherních linií. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol. Zastavíte-li v herním tři symboly Warning, vyhrajete 10 otočení zdarma.

Ve Kterém Casinu si zahrát na slotu Space Race

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Space Race, jak ovládat?

Tři hrací řady na pěti válcích nabídnou až 20 výherních možností. Klasický online slot Space Race nabízí sázku až 20 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *