Sizzling Spins | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Sizzling Spins se vzhledem řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním tématem je jídlo. Tento automat má v nabídce casino Tipsport. Online výherní automat Sizzling Spins má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 243 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. Výši výhry můžete ještě navýšit a to otočkou zdarma, která přichází po každé výhře. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Chilli a to alespoň 3x, vyhráváte 12 otoček zdarma.

Kde si můžete zatočit na online automatu Sizzling Spins

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje automat Sizzling Spins?

243 výherních linií na pěti válcích a třech herních řadách, to je to co nabízí online slot Sizzling Spins. Samozřejmě na výherním automatu Sizzling Spins můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 0,2 až 100 Kč na jednu otáčku. Dostat se k překvapivé výhře na automatu Sizzling Spins můžete také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!