Sabaton | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Sabaton se funkčností řadí mezi moderní online automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je hudba. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u online sázkové kanceláře Tipsport. Automat Sabaton má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,1 a maximum je 100 Kč. Každá výhra spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol.

Kde si můžete zahrát online automat Sabaton

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hra a ovládání výherního automatu Sabaton

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 10 výherních možností. Moderní výherní automat Sabaton nabízí sázku až 100 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Překvapivé výhry může na slotu Sabaton přinést také symbol Wild.

Spustit hru zdarma!