Rise of Merlin | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Moderní online automaty reprezentuje výherní slot Rise of Merlin, který vás pobaví v tématu se symboly draků. Tento automat má v nabídce sázková kancelář Tipsport. Automat Rise Of Merlin má tři hrací řady a pět válců na kterých je 10 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 1 a maximum je 100 Kč. Po výhře se můžete pustit do Speciální hry. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol.

Ve Kterém Online Casinu si zahrát na slotu Rise of Merlin

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na slotu Rise of Merlin

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci poskytnou až 10 výherních variant. Na moderním online automatu Rise of Merlin si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Rise of Merlin také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!