Rise of Dead

Online slot Rise of Dead

Hrát zdarma

Rise of Dead se vzhledem řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním tématem je Egypt. Tento online slot na vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích. Výhra spouští Speciální hru. Online Automat Rise of Dead má pět válců a tři hrací řady na kterých nabízí 20 výherních linií. Minimální sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 10 otočení zdarma.

Rise of Dead – souhrn údajů o online slotu

Rise of Dead
Výrobce:Play’n GO
Najdete v casinech:Tipsport
Počet válců: 5
Počet herních řad:3
Minimální sázka:0,2 Kč
Maximální sázka:100 Kč
Maximální výhra:500000 Kč
Výhernost:96,53%

Podívejte se na online automat Rise of Dead

Zkuste si zahrát na online automatu Rise of Dead

Spustit hru zdarma!

Hraní online automatu Rise of Dead

Autospin jako klasická funkce vám i u online výherního automatu Rise of Dead umožní využít rozpětí sázek od 0,2 až do 100 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Rise of Dead také díky symbolům Wild a Scatter. Na online slotu Rise of Dead je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací.

Pod tvorbou tohoto online slotu se podepsala firma Play’n GO

Kde si můžete zahrát online automat Rise of Dead

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Výherní Automat Rise of Dead a naše hodnocení

Snippet not selected.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *