Raging Rex | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Raging Rex je online slot se symboly dinosaurů, jde tématem o moderní online automat. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Automat Raging Rex má čtyři hrací řady a šest válců na kterých je 4096 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Za tři symboly Scatter v herním poli vyhrajete 8 volných otoček.

Kde, ve kterém casinu, si zatočíte na automatu Raging Rex

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní výherního automatu Raging Rex

Čtyři hrací řady na šesti válcích nabídnou až 4096 výherních možností. Na moderním online automatu Raging Rex můžete spustit auto-spin a vsadit od 0,2 Kč až do výše 100 Kč na jedno otočení. Hraní na online výherním automatu si můžete ještě více užít díky bonusovým možnostem Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!