Rage to Riches | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Rage to Riches se funkčností řadí mezi moderní výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou zvířata. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v online casinu Tipsportu. Hrací Automat Rage to Riches to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 0,2 až do 10 Kč nabízí až 20 výherních linií. Po výhře následuje možnost dalšího zisku Respinem. Výhra spouští Speciální hru. Tradičně hra nabízí i žolíkový symbol, v tomto případě je to WILD, který ve výherních kombinacích nahradí jakýkoliv symbol. Symbol Scatter 3x v hracím poli přinese 10x volné zatočení.

Kde je možné si zahrát slot Rage to Riches

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání výherního automatu Rage to Riches

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na výherním automatu Rage to Riches poskytnou až 20 výherních variant. Moderní výherní automat Rage to Riches nabízí sázku až 10 Kč a součástí ovládání je možnost automatického otáčení. Překvapivé výhry mohou na slotu Rage to Riches přinést také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!