Prosperity Palace | Online slot na hraní zdarma

Spustit hru zdarma!


Klasický online výherní automat Prosperity Palace jehož hlavním motivem jsou Čína. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami online sázková kancelář Tipsportu. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 10 výherních linií. Minimální sázka je 0,1 Kč a maximum je 100 Kč. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol. Když v herním poli zastavíte tři symboly Buddha, vyhráváte 10 free-spinů.

Kde si můžete zahrát online automat Prosperity Palace

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání výherního automatu Prosperity Palace

Tři hrací řady v kombinaci s pěti válci na online výherním automatu Prosperity Palace poskytnou až 10 výherních variant. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u online automatu Prosperity Palace umožní nastavit rozpětí sázky 0,1 až 100 Kč na otočku. Výhry na online automatu Prosperity Palace vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!