Planet Fortune | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Old School online výherní automaty reprezentuje slot Planet Fortune, který vás pobaví v tématu s vesmírnými symboly. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 0,2 Kč a maximum je 200 Kč. Hrací pole má čtyři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 40 výherních linií. Žolíkový symbol WILD zastupuje jakýkoliv herní symbol. Skvělý symbol WILD vám může přinést výhru. Jestliže se v herním poli objeví minimálně 3 krát, rozjede deset Free-spinů.

Kde si můžete zahrát online automat Planet Fortune

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak se hraje slot Planet Fortune?

Pět válců v kombinaci se čtyřmi řadami poskytnou až 40 výherních možností. Planet Fortune je old school online automatem s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. Z vysoké výhry se na automatu Planet Fortune můžete radovat také díky symbolům Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!