Pimped | Jak hrát zdarma

Spustit hru zdarma!


Online slot Pimped se řadí mezi moderní online výherní automaty s ganksterskými symboly. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v casinu Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 10 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 100 Kč. Zástupný symbol WILD nahrazuje všechny symboly. Zastaví-li se vám v herním poli symbol Scatter a to alespoň 3x, vyhráváte 5 otoček zdarma.

Kde si zahrát na online slotu Pimped

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání a hra na automatu Pimped

Výherních možností na online výherním automatu Pimped je celkem 10 a to na pěti válcích a třech herních řadách. Na moderním online výherním automatu Pimped si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 100 Kč na jednu otočku. Překvapivé výhry mohou na slotu Pimped přinést také symboly Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!