Photo Safari | Vyzkoušení online slotu

Spustit hru zdarma!


Online Automat Photo Safari se funkčností řadí mezi klasické online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem jsou zvířata. Ve svém portfoliu má tuto hru mezi českými hernami sázková kancelář Tipsportu. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 20 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 20 Kč. Z každou výhrou čeká ještě Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Mějte oči na stopkách a sledujte symbol Scatter, když se totiž zastaví v herním poli alespoň 3x, vyhráváte 5 otoček zdarma.

Kde je možné si zahrát slot Photo Safari

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Photo Safari, jak ovládat?

Photo Safari slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 20 výherních možností. Na klasickém online automatu Photo Safari si můžete spustit auto-spin a vsadit od 1 Kč až do 20 Kč na jednu otočku. Zábava při hraní online automatu Photo Safari je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!