Phoenix Reborn | Online automat na zkoušku

Spustit hru zdarma!


Moderní online automaty reprezentuje výherní slot Phoenix Reborn, který vás pobaví v tématu s symboly fantasy. Pobavit se u této hry můžete na našem trhu v casinu Tipsportu. Pět válců šest hracích řad, to je to co nabídne hrací automat Phoenix Reborn. Za sázku v rozpětí od 0,2 až do 100 Kč nabídne až 40 výherních linií. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Skvělý symbol Scatter, pokud ho zastavíte v herním poli alespoň 3x, získáváte 7 otočení zdarma.

Kde si můžete zatočit na výherním automatu Phoenix Reborn

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Hraní online automatu Phoenix Reborn

Šest hracích řad na pěti válcích nabídne až 40 výherních možností. Phoenix Reborn je moderním online výherním automatem s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i automatickým otáčením. K velmi vysoké výhře se na automatu Phoenix Reborn můžete dopracovat také díky symbolům Wild a Scatter.

Spustit hru zdarma!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *