Mission Cash | Vyzkoušení automatu online

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Mission Cash s ganksterskými symboly se řadí mezi moderní online sloty. Zahrát si tento automat i třeba zdarma na zkoušku můžete v casinu Tipsport. Výherní Automat Mission Cash má tři hrací řady a pět válců na kterých je 20 výherních linií. Nejnižší možná sázka je 0,2 a maximum je 100 Kč. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. Oblíbený žolíkový symbol WILD nahrazuje ve výherních liniích jakýkoliv symbol. Pokud se symbol Free Spins objeví v herním poli alespoň 1x, spouští se hra Free spinů, která vám dá 8 volných zatočení zdarma.

Kde si můžete zahrát online automat Mission Cash

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání online slotu Mission Cash

Na výherním automatu Mission Cash je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 20 výherních kombinací. Mission Cash, což je moderní online automat s možností sázky až do výše 100 Kč a samozřejmě i auto-spinem. Zábava při hraní online automatu Mission Cash je umocněna ještě rozšířenými možnostmi výhry pomocí symbolů Wild a Free-Spin.

Spustit hru zdarma!