Lady of Fortune | Recenze a review

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Lady of Fortune se řadí mezi klasické online automaty se symboly kostek. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká v online casinu Tipsport. Výherní automat Lady of Fortune nabídne pět válců a na nich tři řady které dohromady poskytnou až 15 výherních linií. Minimálně je možné vsadit 1 Kč a maximálně až 100 Kč. Výhra vám spustí Bonusové kolo. Výhry usnadňuje i zástupný symbol WILD, který nahradí jakýkoliv symbol ve výherních liniích a pokud jej budete mít ve výherní linii, tak dosaženou výhru násobí.

Výherní Automat Lady of Fortune, kde si zahrát

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Lady of Fortune, jak ovládat?

Až 15 výherních možností nabízí online výherní automat Lady of Fortune na pěti válcích a třech herních řadách. Auto-spin, což je už tradiční funkcinalita i u výherního automatu Lady of Fortune umožní nastavit rozpětí sázky 1 až 100 Kč na otočku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Lady of Fortune také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!