Jade Magician | Klikni a hraj zdarma

Spustit hru zdarma!


Výherní automat Jade Magician se funkčností řadí mezi moderní online výherní automaty, jeho hlavním symbolovým tématem je fantasy. Skvělá zábava s tímto slotem vás čeká u sázkové kanceláře Tipsport. Minimální vsazená částka na jedno zatočení je 1 Kč a maximum je 150 Kč. Hrací pole má tři řady a pět válců. Jejich kombinace nabízí až 15 výherních linií. V získání výhry vám může pomoci symbol WILD, který nahrazuje všechny symboly. Když v herním poli zastavíte tři symboly WILD, vyhráváte 5 free-spinů.

Kde si zahrát na online slotu Jade Magician

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Jak na online automat Jade Magician?

Na online slotu Jade Magician je pět válců a tři herní řady, které nabízejí až 15 výherních kombinací. Jako každý moderní online výherní automat i Jade Magician umožní auto-spin a možnost volby výše sázky mezi 1 Kč a 150 Kč. Výhry na online automatu Jade Magician vám mohou přinést také bonusové smyboly Bonus a Wild.

Spustit hru zdarma!