Inferno Joker | Hraj online

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem výherního automatu Inferno Joker je ovoce, jde o moderní výherní automat. Tento online slot na vás čeká v casinu Tipsport. Tento slot s pěti válci a třemi hracími řadami nabídne 5 výherních linií. Minimální sázka je 1 Kč a maximum je 200 Kč. Vaše výhra může být ještě výšší a to díky otočce zdarma, která následuje po každé výhře. Za každou výhrou následuje ještě Speciální hra. Univerzální WILD nahradí jakýkoliv herní symbol.

Kde si můžete zatočit na online slotu Inferno Joker

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Inferno Joker, jak ovládat?

Inferno Joker slot má pět válců a tři hrací řady, které nabízejí 5 výherních možností. Inferno Joker, což je moderní výherní automat s možností sázky až do výše 200 Kč a samozřejmě i auto-spinem. K velmi vysoké výhře se na automatu Inferno Joker můžete dopracovat také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!