Imperial Opera | Recenze a hra zdarma

Spustit hru zdarma!


Hlavním motivem online slotu Imperial Opera je Čína, jde o klasický online výherní automat. Na našem trhu je možné si tuto hru zahrát v herně Tipsportu. Hrací Automat Imperial Opera to je pět válců a tři hrací řady. Za vsazenou částku v rozpětí od 1 až do 200 Kč nabízí až 20 výherních linií. Každou výhrou se spouští Bonusové kolo. K dosažení výhry vám může pomoci i symbol WILD, který ve výherních liniích nahradí jakýkoliv symbol.

Kde si zahrát automat Imperial Opera

Tipsport Vegas

Sázková kancelář Tipsport se v roce 2019 pustila do vod internetového kasina a her a musíme přiznat, že jim to vůbec nejde zle. Nabízejí téměř 400 her od různých výrobců z celého světa.

Nejprve se musíte zaregistrovat na internetu. Aby vám tu registraci usnadnili, nabízejí novým hráčům neuvěřitelný bonus 5000 Kč, a to se opravdu ta registrace zvládá lépe.

Zaregistrovat se a získat až 5.000 Kč!

Ovládání online automatu Imperial Opera

Pět válců v kombinaci se třemi řadami poskytnou až 20 výherních možností. Samozřejmě na online výherním automatu Imperial Opera můžete zapnout auto-spin a zvolit si sázku v rozmezí 1 až 200 Kč na jednu otáčku. Skvělou výhru můžete dosáhnout na automatu Imperial Opera také díky symbolu Wild.

Spustit hru zdarma!